0517 20 10 23

Over ons

ZeilendeSchepen.nl is een onafhankelijk boekingskantoor voor charterschepen. Wij beschikken landelijk over het grootste aanbod schepen en kunnen daardoor bij elke aanvraag het meest geschikte schip aanbieden. Als je bij ons boekt, betaal je dezelfde vaste prijs als elders.  Begeleid van het beste advies. Onze medewerkers zijn dagelijks van 8.30 tot 17.30 uur telefonisch bereikbaar. Zij helpen je met hun vakbekwame kennis graag verder bij het zoeken naar een passend schip en informeren je graag over de vele mogelijkheden.

ZeilendeSchepen.nl is een dochteronderneming van Slaapschepen BV.  Het bedrijf begon 15 jaar geleden in Franeker en is in de loop der jaren uitgegroeid tot een sterke, betrouwbare partner in de charterwereld. Sinds 2018 is het kantoor gevestigd aan de Tsjaerderdyk 36 in Wirdum.

Wij stellen ons graag aan je voor:

Mark Jongedijk, managing director
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, sales leisure
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van der Pol, sales leisure
ingrid@slaapschepen.nl

Marlous Stock, sales leisure
marlous@slaapschepen.nl

Titia Huisman, bookkeeping
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webdevelopment
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, content management
carina@slaapschepen.nl

 

ZeilendeSchepen.nl

Tsjaerderdyk 36
9088 CC Wirdum

Telefoon 0517- 20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl